Kontakt

Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty – Wesoła m.st. Warszawy

ul. Plac Wojska Polskiego 28
05-075 Warszawa – Wesoła

tel.: 22 778 82 00
fax: 22 778 82 01, 22 773 91 17

 

Godziny pracy
Poniedziałek – Piątek: 08.00 – 16.00

Godziny pracy Radcy Prawnego
Wtorek 08:00 – 12:00
Czwartek 08:30-12:30

Dyrektor

Dariusz Galiński

Główny Księgowy

Barbara Pieniążek
tel. 22 77-88-202
e-mail: b.pieniazek@dbfowesola.pl

Radca Prawny

Monika Kobylińska
tel. 22 77-88-200
e-mail: monika.w.kobylinska@gmail.com

Referat Finansowo - Księgowy

Hanna Świąder – kierownik referatu Finansowo-Księgowego
tel. 22 77-88-207
e-mail: h.swiader@dbfowesola.pl

Genowefa Bałuch – specjalista
tel. 22 77-88-209
e-mail: g.baluch@dbfowesola.pl

Magdalena Szymanowicz – specjalista
tel. 22 77-88-205
e-mail: m.szymanowicz@dbfowesola.pl

Bożena Szulim – specjalista
tel. 22 77-88-211
e-mail: b.szulim@dbfowesola.pl

Beata Barańska – inspektor
tel. 22 77-88-211
e-mail: b.baranska@dbfowesola.pl

Agnieszka Szymanowska – inspektor
tel. 22 77-88-208
e-mail: a.szymanowska@dbfowesola.pl

Ewelina Chróścicka – samodzielny referent
tel. 22 77-88-206
e-mail: e.chroscicka@dbfowesola.pl

Referat Kadr i Płac

Joanna Bartnicka – samodzielny referent
tel. 22 77-88-200
e-mail: j.bartnicka@dbfowesola.pl

Agnieszka Karbowska – kierownik referatu Kadr i Płac
tel. 22 77-88-203
e-mail: a.karbowska@dbfowesola.pl

Referat Administracji

Joanna Sotowska – samodzielny referent
tel. 22 77-88-200
e-mail: j.sotowska@dbfowesola.pl

Skip to content